12 באוג׳ 2015

קצת פחות משבוע


אם החלומות שלך לא מפחידים אותךכנראה שהם לא גדולים מספיק.
טוב אז ביום שני הבא בשבע בבוקר הטיסה. חשבתי שבשלב הזה אני כבר אעכל ואתחיל להיפרד מכולם אבל אני חולה ממש עם חום והקאות ולא מסוגלת כל כך לצאת מהבית. רציתי גם להתחיל לארוז אבל אפילו את זה אני לא מסוגלת לעשות אז נראה מה יהיה. אני רק מקווה ממש שאני ארגיש טוב לפני הטיסה ולא אגיע לקולג' חולה. 
שבוע שעבר חזרתי מהמחנ"ק של הצופים אחרי ששירה בנקי נדקרה במצעד הגאווה. שירה הייתה איתי בכיתה שלוש שנים וגם במגמת ביולוגיה ותאטרון והעניין הכניס אותי להלם מוחלט. העובדה שברגע אחד הכל יכול להשתנות גרמה לי להעריך את החיים הרבה יותר, אבל גם גרמה לי להרגיש באיזשהו מקום שהכל רע ושאין לנו שליטה על כלום.
בסוף השבוע הייתי בבית ינאי עם צוות ההדרכה שלי לישב"ץ סיום (ישיבת צוות בשפת הצופים). היה כיף מאוד ונהניתי מכל רגע אבל בזמן שהיינו שם היו שיחות תפקידים וכולם קיבלו את התפקיד שלהם לשנה הבאה. זה גרם לי להיות ממש עצובה שאני לא חלק מזה, כי הייתי במתח ממש מהתפקידים של כולם ופתאום הבנתי שאני לא חלק מזה יותר. בכל מקרה יש לי המון מה להספיק השבוע כי כמו תמיד אני דוחה הכל לרגע האחרון. אני מקווה שאני אצליח להתמיד שם בכתיבת הבלוג ושאני אספיק לעשות הכל לפני הטיסה.

חברות הכי טובות ♥


כל המשפוחה♥


צוות ההדרכה הכי טוב בעולם ♥

כלילה שירי ואני ♥ שלישיה עוד מהיסודי


ג'ינג'רבל, איתי ואני (וגבי החתול השני לא פה)


אוהבת מאוד,
יהלי.